Facebook

godziny przyjęć

poniedziałek-piątek

8:00-20:00

sobota

9:00-13:00

rejestracja

tel. stacjonarny

85 654 53 53

tel. komórkowy

600 85 05 66

chirurgia ogólna chirurgia plastyczna ortopedia proktologia Rejestracja telefoniczna Godziny przyjęć
Humana Medica Omeda

Ortopedia

O nas
Witamy
w Humana Medica Omeda

Naszym priorytetem jest zdrowie pacjenta, dlatego wiemy jak ważne jest poświęcenie mu odpowiedniej ilości czasu. Nasze doświadczenie, wiedza oraz nowoczesne i bezpieczne techniki operacyjne, jak również wypracowane standardy postępowania pooperacyjnego umożliwiają optymalnie krótki pobyt pacjenta w szpitalu.

Humana Medica Omeda

Naszym pacjentom zapewniamy wysoki standard opieki medycznej gwarantującej zarówno dostęp do najnowszych technologii, jak i komfortowe warunki oferowane Pacjentom w trakcie całego procesu leczenia, ale przede wszystkim zaangażowanie wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych lekarzy i pielęgniarek.

 

W Humana Medica Omeda kompleksowo leczymy schorzenia i urazy narządów ruchu, ze szczególnym uwzględnieniem urazów sportowych.

 

Specjalizujemy się w małoinwazyjnych zabiegach operacyjnych metodą artroskopową, wykonujemy również zbiegi endoprotezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego.

Przeprowadzamy zabiegi operacyjne refundowane ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia jak również zabiegi komercyjne. Do dyspozycji naszych Pacjentów mamy w pełni wyposażone i elegancie sale pobytowe.

 

W naszej działalności wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia anestezjologii. Naszym pacjentom gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo oraz pełen komfort podczas wykonywanego zabiegu.

 

Od stycznia 2012 roku mamy podpisaną umowę z Podlaskim Oddziałem Narodowego Funuduszu Zdrowia na świadczenie usług medycznych z zakresu ortopedii i traumtologii narządu ruchu, co znacznie ułatwia dostępność do wysokospecjalistycznych procedur ortopedycznych dla pacjentów objętych ubezpieczeniem zdrowotnym.

 

Nieustannie inwestujemy w nowatorskie technologie, dzięki którym poziom oraz zakres oferowanych usług stale się podnosi.

 

Naszym pacjentom oferujemy kompleksową opiekę ortopedyczną. Oferujemy specjalistyczne konsultacje ortopedyczne połączone z rozszerzoną diagnostyką, w tym badaniem USG stawów oraz ścięgien i mięśni. Od kilku lat z powodzeniem stosujemy nowoczesne metody leczenia, w tym terapię komórkową.

 

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona pacjentów ze schorzeniami ortopedycznymi, którzy cenią sobie profesjonalne, komfortowe i nowoczesne leczenie.

godziny przyjęć

pon-pt:

8:00-20:00

-

sob:

9:00-13:00

rejestracja telefoniczna

85

654 53 53

-

+48

600 85 05 66

© 2013 Humana Medica Omeda. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i realizacja: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna