‹ Humana Medica Omeda Chirurgia ogólna Chirurgia plastyczna Ortopedia Proktologia Humana Medica Omeda

Człowiek spełniony i pewny siebie, to człowiek dumny z tego, że pięknie wygląda.

Ginekologia estetyczna

Temat chirurgii plastycznej okolic intymnych to dla wielu temat wstydliwy. Wiele kobiet ze względów zdrowotnych czy estetycznych chciałoby się zdecydować na taki właśnie zabieg, dzięki któremu wygląd strefy intymnej będzie zgodny z z ich oczekiwaniami, potrzebami i wyobrażeniami.

Labioplastyka

Zabieg może dotyczyć warg sromowych mniejszych i większych. W przypadku tych pierwszych polega na ich zmniejszeniu i nadaniu odpowiedniego kształtu. Korekcja warg większych polega na nadaniu im odpowiedniego kształtu i sprężystości.

Labioplastyka i labioredukcja

Przerost warg sromowych mniejszych

Przerośnięte wargi sromowe mogą być przyczyną dolegliwości takich jak: ból, dyskomfort podczas aktywności fizycznej, aktywności seksualnej, podczas oddawania moczu, dyskomfort związany z noszeniem dopasowanych ubrań czy też bielizny. Wiele kobiet dotkniętych tym defektem unika dopasowanych spodni czy też eleganckiej bielizny i strojów kąpielowych wstydząc się i czując zażenowanie z powodu wyraźnego wybrzuszenia w okolicy krocza. Skargi dotyczą również podrażnienia i nawracających stanów zapalnych podczas aktywności fizycznej np. jazda na rowerze,. Przerost warg sromowych pogarsza nie tyko jakość życia, ale wpływa niekorzystnie na samoocenę kobiet rzutując na ich relacje z otoczeniem i może być powodem lęku w kontaktach intymnych.

Przerośnięte wargi sromowe mogą być chirurgicznie konturowane w celu uzyskanie naturalnego wyglądu lub tak żeby nie wystawały ponad wargi większe. Zakres cięcia chirurgicznego zależy od oczekiwań pacjentki.

Konsultacje - 85 654 53 53
Start Szpital Zabiegi Personel Galeria Dokumenty Warto wiedzieć Media Kontakt
© 2012 Humana Medica Omeda  •  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: DRE STUDIO Agencja Kreatywna