‹ Humana Medica Omeda Chirurgia ogólna Chirurgia plastyczna Ortopedia Proktologia Humana Medica Omeda

Chirurgia Plastyczna.

Spełnij swoje marzenia w zakresie pięknego wyglądu.

Chirurgia plastyczna

to więcej niż „tylko” poprawianie natury. To niewątpliwa szansa na lepsze życie, na odzyskanie radości, na odkrycie nowego, piękniejszego - „ja”. To także cudowne preludium do przemiany, która zachodzi w sferze emocji, pod wpływem zmieniającej się estetyki i powierzchowności. To jedyna terapia dla całej duszy poprzez poprawianie ułomności ciała. To skuteczny oręż w walce ze słabościami, kompleksami, ograniczeniami...

Chirurgię plastyczną

traktujemy nie tylko przez pryzmat zawodu, ale przede wszystkim pasji. Jest głębokim źródłem satysfakcji, nie tylko dla lekarza, który odczuwa dumę z przeprowadzonego zabiegu, lecz przede wszystkim dla pacjenta, dla którego udany zabieg to zdecydowanie więcej niż kosmetyczna zmiana.
Z tego powodu każdy zabieg jest nie tylko problem medycznym, wymagającym profesjonalnego rozwiązania, ale również okazją do spotkania z człowiekiem i jego potrzebą bycia szczęśliwym. Dzięki zdobyczom współczesnej medycyny, „niemożliwe” właściwie przestaje już istnieć.

Zdrowie jest pierwszym dobrem, uroda drugim, a bogactwo trzecim...

Platon

Humana Medica OMEDA.

Humana Medica Omeda to wysokospecjalistyczny szpital chirurgiczno – ortopedyczny a zarazem jedna z najnowocześniejszych placówek tego typu w tej części kraju. Na trzech kondygnacjach zlokalizowano poradnie, sale zabiegowe i pooperacyjne, a przede wszystkim innowacyjny blok operacyjny. Na uwagę zasługuje wyposażenie szpitala, używany sprzęt i jakość, która jest dostrzegalna w niemal każdym elemencie. Przestrzegamy najbardziej rygorystycznych standardów sanitarnych. Przestrzeń Humana Medica Omeda to przykład na udany kompromis pomiędzy sterylnością, charakteryzującą placówkę medyczną z miejscem pełnym ciepła, utrzymanym w nienagannym stylu. Największą wartością placówki jest personel – profesjonaliści posiadający wysokie kwalifikacje i umiejętności medyczne, widzący w pacjencie zawsze człowieka – a nie kolejny przypadek medyczny. Swoim indywidualnym podejściem do każdego pacjenta dodatkowo utwierdzają nas w przekonaniu, że współpraca z takimi ludźmi jest czystą przyjemnością.

Uznanie pacjentów to najlepszy dowód na fachowość placówki i najwyższy poziom świadczonych w niej usług. Dlatego z ogromną radością i satysfakcją odnotowujemy informacje o kolejnych pacjentach z zagranicy, którzy mimo wszelkich niewygód związanych z wielogodzinną podróżą, decydują się na przeprowadzenie zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej właśnie w naszej klinice.
Wybór odpowiedniego lekarza i placówki chirurgicznej to trudna decyzja, która wymaga szczegółowej analizy i odpowiedniego rekonesansu. Jesteśmy głęboko przekonani, że bliższe poznanie naszej placówki zaowocuje słuszną decyzją.

Jesteśmy szczęśliwi, że udało się nam stworzyć miłą i ciepłą atmosferę, budzącą zaufanie każdego przybywającego do naszej Kliniki pacjenta. W eleganckiej, przestronnej, a zarazem przytulnej recepcji, z radością powita państwa wyspecjalizowany, spolegliwy, profesjonalny a przy tym dyskretny i sympatyczny personel pierwszego kontaktu - recepcjonistki i pielęgniarki, które służą wszelką pomocą oraz udzielają niezbędnego wsparcia informacyjnego na temat zakresu usług świadczonych w gabinecie chirurgii plastycznej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją (omeda.pl) i zapewniamy, że uczynimy wszystko, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, a swój pobyt w Humana Medica Omeda Spółka z o. o. w Białymstoku wspominali Państwo wyjątkowo i przyjemnie.
Start Szpital Zabiegi Personel Galeria Dokumenty Warto wiedzieć Media Kontakt
© 2012 Humana Medica Omeda  •  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: DRE STUDIO Agencja Kreatywna