‹ Humana Medica Omeda Chirurgia ogólna Chirurgia plastyczna Ortopedia Proktologia Humana Medica Omeda

Nasz personel.

Zespół Humana Medica Omeda

W Humana Medica Omeda Sp. z o. o. pracują wysoko wykwalifikowani lekarze, którzy są ekspertami w zakresie swoich specjalizacji a także profesjonalne pielęgniarki, instrumentariuszki z dużym stażem zawodowym oraz pielęgniarki anestezjologiczne.

Ideą naszej pracy jest satysfakcja z dobrze i profesjonalnie przeprowadzonego zabiegu, a także zadowolenie i uśmiech każdego naszego pacjenta. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo jak najlepszą opiekę medyczną.

Doświadczenie naszego zespołu gwarantuje pacjentom najwyższą jakość prowadzonych usług medycznych, a profesjonalna opieka ze strony naszych chirurgów w ocenie procesu gojenia wszelkich ran pooperacyjnych jest nieoceniona.

Opieka nad pacjentami po operacjach plastycznych, sprawowana jest przede wszystkim przez nasz profesjonalny zespół pielęgniarski. To dzięki niemu zapewniamy z jednej strony szerokie spojrzenie na holistyczne potrzeby pacjenta, a z drugiej indywidualizację w zakresie świadczonych usług zdrowotnych.

Pod pojęciem opieki holistycznej rozumiana jest nie tylko opieka lekarska, ale głównie pielęgniarska obejmująca nie tylko aspekty edukacyjne, ale także w dużej mierze typowo medyczne dotyczące prawidłowości oceny gojenia ran pooperacyjnych, wykonywania w razie potrzeby opatrunków i szybkiej reakcji na potrzeby pacjenta.
Start Szpital Zabiegi Personel Galeria Dokumenty Warto wiedzieć Media Kontakt
© 2012 Humana Medica Omeda  •  Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: DRE STUDIO Agencja Kreatywna